PLN
EUR
USD
Oferty pracy
Aktualne oferty pracy:

Handlowiec

Miejsce pracy: Dąbrowa Białostocka
Region: Podlaski

Opis stanowiska:

  • Bezpośrednia, bieżąca obsługa klientów detalicznych i hurtowych
  • Praca w siedzibie firmy z możliwymi wyjazdami handlowymi (sporadycznie)
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Zbieranie informacji o rynku techniki rolniczej
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Obsługa komputera
  • Znajomość techniki motoryzacyjnej lub rolniczej (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość języków obcych (język angielski, ukraiński lub niemiecki)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Predyspozycje handlowe
  • Prawo jazdy
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie handlowe
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć ponoszenia własnych kompetencji i rozwoju zawodowego

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju oraz system szkoleń zawodowych
  • Atrakcyjny system wynagrodzeniowy
  • Umowa o pracę

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie proszone są o wysłanie CV zawierającego klauzulę o ochronie danych osobowych oraz listu motywacyjnego LM na adres e-mail: rafal@mechanik-sc.pl

Treść klauzuli o ochronie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883)